Bal studniówkowy 2020

11 stycznia 2020 roku o godz. 18.00 wybrzmiały pierwsze dźwięki poloneza. Zgodnie z tradycją tym uroczystym tańcem uczniowie IV klasy Technikum Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu rozpoczęli swój tegoroczny bal studniówkowy.

Przybyłych gości w osobach: dyrektora szkoły Pana Zbigniewa Siewierskiego: członka Zarządu Powiatu Pana Marka Kołtuna, reprezentującego Starostę Powiatu Kraśnickiego Pana Andrzeja Rollę, Burmistrza Annopola Pana Mirosława Gazdę, Wiceburmistrza Pana Józefa Paćkowskiego, pedagogów, pracowników obsługi i administracji a także gości spoza szkoły, którzy swoją obecnością zechcieli uświetnić uroczystość powitano zacnym słowem.    

W kierunku młodzieży popłynęły natomiast życzenia nie tylko szampańskiej zabawy, ale zważywszy na symboliczną datę balu wyznaczoną na sto dni przed maturą także pomyślności na egzaminach i połamania piór, a w dorosłej już przyszłości umiejętności podejmowania właściwych decyzji i zadowolenia z obranej drogi.

Wszystkich gości uhonorowano przy suto zastawionych i pięknie udekorowanych stołach. Po kolacji uczestnicy balu ruszyli na parkiet. Muzycy zadbali o dobrą zabawę zachęcając do pląsów i wspólnych tańców. Wyjątkową atmosferę balu trwającego pod czujnym okiem rodziców do białego rana z pewnością wszyscy zapamiętają i będą długo wspominać.

Opublikowano: 23 stycznia 2020 22:09

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 588

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  • Witaj na stronie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu
Zaszyfrowany adres tej strony