Akcja honorowego oddawania krwi

28.03.2019r. kolejny raz w tym roku szkolnym, odbyła się w naszej szkole akcja honorowego oddawania krwi. Udało się ją zorganizować dzięki współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie - Oddział Terenowy w Kraśniku. Krew oddali uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły oraz mieszkańcy gminy Annopol. Łącznie 14 osób oddało ponad 6 litrów tego życiodajnego płynu. Honorowi dawcy  otrzymali równowartość utraconych kalorii w postaci pysznej czekolady. Niektórzy zdecydowali się również zarejestrować jako kandydaci na dawców szpiku kostnego.

WSZYSTKIM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W  AKCJI

SERDECZNIE  DZIĘKUJEMY !

Podziękowania kierujemy również w stronę sympatycznego personelu z RCKiK w Lublinie-Oddział Terenowy w Kraśniku za uśmiech i wsparcie dla uczestników akcji.

Opublikowano: 30 marca 2019 19:30