Dzień Otwarty Szkoły

We wtorek 26 marca Zespół Szkół w Annopolu szeroko otworzył drzwi dla gimnazjalistów i uczniów ósmych klas szkół podstawowych. Przygotowania trwały od kilku dni, aby w perfekcyjny, wszechstronny i atrakcyjny sposób pokazać się przed stojącymi wobec trudnych wyborów dalszej edukacji kandydatami.

W nowym roku szkoła w Annopolu proponuje następujące kierunki kształcenia:

Liceum Ogólnokształcące z przedmiotami rozszerzonymi:

• j. angielski
  • biologia
  • geografia

klasy Technikum kształcącego w zawodach:

• technik ekonomista
  • technik informatyk
  • technik budownictwa

a także klasy Szkoły Branżowej Stopnia.

Przyszli absolwenci naszej szkoły są dobrze przygotowani do egzaminu maturalnego oraz zawodowego.

Zwiedzanie szkoły, turniej halowej piłki nożnej pod patronatem Starosty Kraśnickiego, prezentacja realizowanych projektów, czy zajęcia z nauczycielami przedmiotów - to tylko niektóre z atrakcji, które czekały odwiedzających szkołę. W oprowadzaniu po placówce towarzyszyli im obecni uczniowie, którzy opowiadali, co ciekawego dzieje się w szkole, jak można aktywnie spędzić czas po lekcjach.

Zwiedzający mogli uczestniczyć również w pokazach doświadczeń z fizyki, obejrzeć eksponaty przy modulatorze, dowiedzieć się ciekawych rzeczy o wulkanach czy też zagadnieniach bankowych, rozwiązać zagadki i łamigłówki logiczne. Goście zostali zapoznani także z możliwościami praktycznego kształcenia w zawodach.

Opublikowano: 27 marca 2019 21:22

Dzień Otwarty Szkoły