OMTM 2018

26.04.2018 młodzi kierowcy rywalizowali o awans do XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. W Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku odbyły się zawody powiatowe. Do walki stanęło 5 drużyn. Każda z nich składała się z 3 osób. Na początku uczestnicy turnieju musieli wykazać się wiedzą dotyczącą historii motoryzacji, zasad bezpiecznej jazdy i udzielania pierwszej pomocy. Następnie na placu manewrowym sprawdzano ich umiejętności sprawnościowe jazdy na skuterze.

Uczniowie naszej szkoły w składzie:

• Kacper Hornowski
  • Hubert Rybak
  • Kamil Kowal
zajęli w klasyfikacji końcowej II miejsce. Do finału wojewódzkiego zakwalifikowali się uczniowie ZS nr 3 w Kraśniku.

Opublikowano: 26 kwietnia 2018 15:56