Stypendia Prezesa Rady Ministrów

237 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa lubelskiego za osiągnięcia edukacyjne otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018.

Dyplomy potwierdzające przyznanie stypendiów wręczone zostały podczas uroczystości, która odbyła się w siedzibie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się tylko jednemu uczniowi danej szkoły, której ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Kandydat powinien otrzymać promocje z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazywać szczególne uzdolnienie, w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy.

Wśród wyróżnionych uczniów z naszej szkoły znalazła się: Justyna Jaśkiewicz.

Opublikowano: 13 listopada 2017 21:12