Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017 roku w poniedziałek odbyło się rozpoczęcie nowego roku szkolnego. O godzinie 900została odprawiona msza św. w kościele parafialnym pod wezwaniem Św. Joachima i Anny. Po niej młodzież wszystkich klas zgromadziła się na uroczystej inauguracji roku szkolnego, a następnie spotkała się na pierwszych zajęciach z wychowawcami.
W roku szkolnym 2017/2018  Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu ma dwie klasy pierwsze:

Szkołę Branżową i Technikum Ekonomiczno - Budowlane.

Opublikowano: 05 września 2017 19:27