"Lepiej zapobiegać niż leczyć"

26 września 2016r.  w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczne z założycielem fundacji „Młodzi dla Młodych” Dobromirem Makowskim. Projekt z którym przyjechał do nas jego twórca, nosi nazwę ,, RapPedagogia”. Oparty jest na muzyce hip hop, elementach profilaktyki,  a  inspiracją do jego powstania jest przeszłość autora i wykonawcy. Odwołując się do przeżyć osobistych, ukazał do jakich tragicznych konsekwencji prowadzi zażywanie narkotyków  i alkoholu. Zachęcał  młodzież do samodzielnego poszukiwania własnej drogi życiowej, odkrywania swoich pasji i zainteresowań. Mocno podkreślił ogromne znaczenie rodziny w kształtowaniu tożsamości młodego człowieka.

Myślą przewodnią towarzyszącą programowi było: "Lepiej zapobiegać niż leczyć"

Dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
w Annopolu za wsparcie finansowe.

Opublikowano: 12 października 2016 19:29