GALA WOLONTARIATU 2015

W dniu 3 grudnia w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku odbyła się kolejna Gala Wolontariatu organizowana przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Kraśniku pod patronatem burmistrza miasta Kraśnika – Mirosława Włodarczyka i Starosty Powiatu Kraśnickiego – Andrzeja Maja.

Podczas uroczystości ogłoszone zostały  wyniki konkursu "Barwy Wolontariatu", w którym zostali wyróżnieni i nagrodzeni najbardziej aktywni wolontariusze z powiatu kraśnickiego.  Konkurs stwarza okazję, aby w sposób szczególny podziękować wolontariuszom, na co dzień współpracującym z organizacjami pozarządowymi, placówkami publicznymi i osobami prywatnymi, daje możliwość zaprezentowania wyjątkowych wolontariuszy i ciekawych akcji wolontariackich.

Z wielką przyjemnością i z dumą informujemy, że  Szkolny Klubu Wolontariusza w Annopolu, działający pod opieką p. Katarzyny Chapskiej i p. Katarzyny Nowak zdobył II miejsce w tym konkursie.

Cieszymy się, że aktywna działalność wolontariuszy z naszego klubu na rzecz społeczności lokalnej zostały docenione. Nagrodę w imieniu Klubu odebrały: Klaudia Barszcz, Karolina Jaśkiewicz oraz Justyna Jaśkiewicz.

Opublikowano: 18 grudnia 2015 14:30

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 402

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  • Witaj na stronie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu
Zaszyfrowany adres tej strony