Klasa

II TEB

Technikum Ekonomiczno - Budowlane

Wychowawca

Katarzyna Nowak

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Wychowanie fizyczne

Stanisław Wojewoda
08:55 - 09:40

Wychowanie fizyczne

Stanisław Wojewoda
09:50 - 10:35

Język polski

Elżbieta Gąsiorowska
10:45 - 11:30

Historia

Katarzyna Nowak
11:45 - 12:30

Religia

Łukasz Bzymek
12:45 - 13:30

Godzina wychowawcza

13:35 - 14:20

Język angielski Informatyka

Iwona Dąbrowska
14:25 - 15:10

Wiedza o społeczeństwie

Katarzyna Nowak
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Fizyka

Agnieszka Malińska
08:55 - 09:40

Język polski

Elżbieta Gąsiorowska
09:50 - 10:35

Działalność gospodarcza Rysunek budowlany

Sebastian Kozieł
10:45 - 11:30

Działalność gospodarcza Rysunek budowlany

Sebastian Kozieł
11:45 - 12:30

Planowanie gospodarcze Roboty budowlane

Sebastian Kozieł
12:45 - 13:30

Pracownia ekonomiczna Roboty budowlane

Sebastian Kozieł
13:35 - 14:20

Pracownia ekonomiczna Roboty budowlane

Sebastian Kozieł
14:25 - 15:10

Pracownia ekonomiczna Roboty budowlane

Sebastian Kozieł
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Matematyka

Waldemar Bałoń
08:55 - 09:40

Język angielski Informatyka

Andrzej Wilke
09:50 - 10:35

Język niemiecki Język Rosyjski

Andrzej Wilke
10:45 - 11:30

Pracownia ekonomiczna Tech rob

Sebastian Kozieł
11:45 - 12:30

Pracownia ekonomiczna Tech rob

Sebastian Kozieł
12:45 - 13:30

Historia

Katarzyna Nowak
13:35 - 14:20

Wychowanie fizyczne

Stanisław Wojewoda
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:55 - 09:40

Język angielski

Andrzej Wilke
09:50 - 10:35

Podstawy przedsiębiorczości

Beata Pawłowska
10:45 - 11:30

Religia

Łukasz Bzymek
11:45 - 12:30

Biologia

Beata Ziółkowska
12:45 - 13:30

Działalność gospodarcza Pod Bud

Sebastian Kozieł
13:35 - 14:20

Edukacja dla bezpieczeństwa

Stanisław Wojewoda
14:25 - 15:10

Wychowanie fizyczne

Stanisław Wojewoda
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
07:10 - 07:55

Wychowanie fizyczne

Stanisław Wojewoda
08:00 - 08:45

Chemia

Beata Ziółkowska
08:55 - 09:40

Język polski

Elżbieta Gąsiorowska
09:50 - 10:35

Wiedza o kulturze

Elżbieta Gąsiorowska
10:45 - 11:30

Matematyka

Waldemar Bałoń
11:45 - 12:30

Geografia

Joanna Stachyra
12:45 - 13:30

Działalność gospodarcza Bhp

Sebastian Kozieł

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  • Witaj na stronie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu
Zaszyfrowany adres tej strony